Omalovánky Auta

Milujete vybarvování aut a dobrodružství? Pak kouzlete s omalovánkami aut! Auta z filmu Cars jsou jako lidé. Mají tváře a zažívají skutečná dobrodružství. Ve filmu jsou hlavními postavami Blesk McQueen a Doc, Sally, Hook (nebo Takel) a Ramone. Blesk se stal postavou ve filmu a účastní se automobilových závodů. Samozřejmě, že chce vyhrát, ale, bože, usíná. Film je také o něčem důležitějším než vítězství: přátelství. Naštěstí to jde s Bleskem dobře. Na omalovánkách Auta najdete skvělé výňatky z filmu. Prožijte znovu příběh.

Auta a jejich dobrodružství

Snad každý se již setkal se seriálovým hrdinou jménem Blesk McQueen. Nyní máte možnost si vytisknout zdarma omalovánky auta pro děti a klidně i pro sebe. Blesk McQueen omalovánky jsou velmi pěkně provedené a můžete s nimi opět prožít jeden z jeho příběhů.

S omalovánky Blesk McQueen děti procvičují svoji jemnou motoriku a paměť, protože s hlavním hrdinou se setkávají na obrazovkách. Zcela přirozeně omalovánky Cars vybarvují a vy máte prostor na vyprávění, případně můžete sestavit i nějaký váš vlastní dobrodružný příběh.