Omalovánky Hasičská vozidla

Hledáte cool zbarvení stránky hasičského vozu? Zde najdete nejen skvělé klasické hasičské vozy, ale také velmi moderní. Máte na výběr mezi Playmobil, Lego a DAF. Každý barevný obrázek má svůj vlastní příběh. Hasiči pomáhají lidem v nouzi a hasí požáry v budovách a lesích. Chcete se také stát hasičem, až vyrostete? Mezitím se můžete hodně naučit s našimi skvělými omalovánkami. Vdechněte obrázkům život svými barevnými pastelkami. Na jedné z omalovánek odjíždí hasičské auto, aby poskytlo pomoc a zachránilo lidi a zvířata. Na druhé omalovánce jsou hasiči už tvrdě v práci a vyvalili hadici, aby oheň uhasili.

Hasiči v akci

Bezpochyby se jedná o velmi náročné povolání a pro svoji práci musí být pořádně vybaveni. Díky kvalitní technice poté mohou snadněji vyjet k případům a zasahovat při záchraně majetku i životů.

Dětem a to zvláště chlapcům udělají radost omalovánky Hasiči, které si můžete vytisknout zdarma. Vymalovat si tak mohou starší hasičské auto nebo dát prostor barevným kombinacím při vybarvování nových moderních vozidel. Ani zde se meze nekladou a není problém hezkou omalovánku doplnit napínavým příběhem.