Omalovánky Frozen / Ledové království

Když uslyšíte jména Anna a Elsa a Olaf okamžitě „ach ano, Frozen!“ pravděpodobně si také rádi vyberete zamrzlou omalovánku s jedním nebo více vašimi oblíbenými fantasy přáteli. V příběhu Frozen má Elsa magické síly. S magickým kouzlem „Láska, krásná láska rozmrazuje led“ se Elsa naučila něco nebo někoho rozmrazit. A to je dobrá věc, protože dokáže udělat zmrzlinu z čehokoli. Což je skvělé! Olaf je zábavný, temperamentní sněhulák, který si může sundat nos a použít ho ke zdobení „skutečného“ sněhuláka. Vzrušující a zábavná dobrodružství z filmu Frozen najdete na omalovánkách. Zažijte své vlastní zmrazené okamžiky. Popusťte uzdu své fantazii barvami, fixami nebo pastelkami.

Na scénu přichází Frozen

Snad každé dítě zná tento pohádkový příběh. I v tomto případě není problém si vytisknout omalovánky Ledové království a připomenout si příběh dvou sester a roztomilého Olafa. Elza omalovánka je sice spíše pro děvčata, ale přece jenom sněhuláka si rádi vymalují i kluci.

Omalovánky Elsa a Anna jsou určeny pro starší děvčata, která si ráda vybarví svoje favoritky z příběhu podle vlastních představ. Určitě vás potěší, že jsou Elsa omalovánky k vytisknutí zdarma. Můžete tak kdykoliv omalovánky Elza vytisknout a dát prostor pohádkovému příběhu.